Użytkownik: Hasło: Zalogować automatycznie?
Jesteś tutaj: Strona główna - Faq

FAQ

Statystyka pokaż

Pamiętaj że najlepsze efekty podczas przeglądania stron o tematyce fotograficznej uzyskasz w tedy , kiedy masz włączony tryp pełnoekranowy w twojej przeglądarce internetowej.

Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 pix


 1. Czy warto się zarejestrować?
 2. Jakie czynności są związane z rejestracją?
 3. Ile i jakie zdjęcia można wysyłać?
 4. Jak korzystać z Galerii Lubuska?
 5. Co zrobić jeżeli coś nie funkcjonuje?
 6. Co będzie się działo z moimi zdjęciami?
 7. Kiedy mogę wymówić uczestnictwo korzstania z serwisu foto24pl.com?
 8. Co stanie się z moimi zdjęciami po wypowiedzeniu?
 9. Czy za jakiś czas będę mógł się ponownie zarejestrować?
 10. Od autora.Odpowiedzi na nurtujące mnie pytania...

 

 1. Naturalnie że warto się zarejestrować. Po zarejestrowaniu nabywamy pełne prawa do korzystania z galerii fotograficznej. Oczywiście rejestracja jest bezpłatna i nie spadają na użytkownika serwisu żadne zobowiązania w stostunku do właścićela serwisu. Rejestracja jest niezbędna do zapewninia prawidłowego funkcjonowania serwisu, komunikacji między użytkownikami serwisu oraz zapewninia bezpiczeństwa danych oraz plików.

 

   

 1. Rejestracja jest bardzo prosta i nie mymaga żandych skomplikowanych czynności. Przy rejestracji musisz podać tylko swój aktualny adres E-mailowy i nazwisko lub pseudonim którym będziesz chciał się posługiwać w serwisie foto24pl.com. Na ten adres E-mailowy który podasz, zostanie wysłane przez system potwierdzenie, wraz z linkiem aktywującym konto. Rejestracja tutaj. Jeżeli zapomnisz swoje hasło poproś system o przypomnienie go za pomocą specjalnego linka Tutaj.
 2.  

   

 3. Nie ma na razie żadnych ograniczeń w ilości nadsyłanych zdjęć. Zdjęcie nie może przekraczać 1000 Kb i być większe jak 800px X 800px. Musi mieć jakiś wyraz artystyczny. Wszystkie zdjęcia, bez wyjątku będą sprawdzane pod względem artystycznym, ale także technicznie, aby wykluczyć zdjęcia, w których ukryte mogły by być niebezpieczne skrypty.
  Zabronione są zdjęcia pornograficzne (nie mylić z aktem), oraz wszystkie te zdjęcia które uwłaszczały by godności osobistej lub znieważały by inne osoby.
  Maksymalny czas oczekiwania na aktywację zdjęcia 24 godziny.
 4.  

   

 5. Po rejestracji i ponownym zalogowaniu się jesteś uprawniony do korzystania z serwisu, oceny i komentarzu oraz ładowania własnych zdjęć na serwer.
  Aby załadować zdjęcie musisz:
  - być zalogowany i znajdować się w Galerii PL
  - wybrać kategorię
  - po prawej stronie ekranu znajdziesz button z napisem "Dodaj zdjęcie "
  - po naciśnięciu go przejdziesz na nową stronę z formularzem
  - za pomocą buttona wybierzesz zdjęcie z Twojego komputera. Jeżeli posiadasz wirtualną bazę danych w internecie, to wpisz adres Twojego zdjęcia URL, wypełnij formularz i naciśnij button "Wyślij"
  - Zdjęcie zostanie przesłane na serwer foto24pl.com. Po sprawdzeniu zdjęcia przez administratora, zostanie ono najpóźniej w ciągu 24 godzin wyświetlone w foto galerii.
 6.  

   

 7. Jeżeli coś nie funkcjonuje, lub z czymś się nie zgadzasz, powiadom natychmiast administratora. W cigu 24 godzin postaram się zaradzić.
 8.  

   

 9. Twoje zdjęcia są bezpieczne. Raz w tygodniu przeprowadzony jest backup systemu. Do Twoich zdjęci bezpośredni dostęp ma tylko administrator. Funkcja "Pobierz" jest deaktywowana. Tylko na wyłączną, pisemną prośbę (E-mail) autora zdjęć, osoby lub grupy osób mogą być uprawnione do pobierania wybranych plików (naturalnie, osoby te muszą być zarejestrowane w serwisie foto24pl.com). Każdy użytkownik galerii ma prawo i możliwość do decydowania o swoich zdjęciach. Fotografie które zostały załadowane na serwer Galerii PL są w dalszym ciągu własnością danego autora
 10.  

 

Baner dynamiczny
Początek strony
Baner dynamiczny informuje na bieżąco o zmianach w Galerii Pl.
Baner wyświetla całkowitą ilość zdjęć galerii, w tym ilość nowo dodanych. Ponadto otrzymasz informację o ilości kategorii, komentarzy, o stanie użytkowników, a z lewej strony banera losowo wyświetlane będą zdjęcia galerii
Jeżeli jesteś zainteresowana(y) pobierz kod HTML poniżej i wklej go w dogodne dla Ciebie miejsce na własnej stronie domowej.
Kategorie:      
Zdjęć na stronie: